0

مصاحبه با رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای۱۳۹۷-قسمت دوم

📢📢📢مصاحبه گروه آموزشی سیگما با رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای سال ۱۳۹۷😊
#قسمت_دوم

❓عوامل موفقیت شما در آزمون امسال از دیدگاه خودتون رو ذکر کنید.

👏👏👏در درجه اول واقعا لطف خداوند بود و بعد از اون هم یاری و پشتیبانی خانواده عزیزم .خیلی از پدر و مادرم سپاسگذارم بخاطر زحمات و صبوری و انرژی مثبتی که بمن می دادند .

😊من میتونم بگم انقدر خوش شانس بودم که در دوران تحصیل و همینطور آمادگی برای ارشد بهترین افراد در مسیرم قرار گرفتن و واقعا بابت این موضوع خداوند را شاکرم.

🙏🏻👏جا داره اینجا از استاد عزیز و بزرگوارم آقای دکتر ریسمانچیان تشکر ویژه و خاص داشته باشم . ایشون خیلی در این راه به من کمک کردند . واقعا ازشون ممنونم و همینطور باقی اساتید گرانقدرم دکتر حبیبی و همه اساتید گروه بهداشت حرفه ای اصفهان .

🌱بنظرم یکی از عواملی که باعث میشه داوطلب در پروسه کنکور به موفقیت برسه انتخاب یک مشاور خوب هستش من این افتخار را داشتم که یکی از بهترین ها مشاورم باشن. از آقای مهندس حاج حیدری خیلی تشکر میکنم راهنمایی های ایشون واقعا به من کمک کرد .

💪💪💪و بنظرم اولین عامل برای رسیدن به موفقیت خودباوری هست . و در کنار آن تلاش مستمر و ارده قوی .
➖➖➖
❓ توصیه خاصی به دوستان در مورد دروس و آزمون دارید؟

✅بنظرم هیچ درسی را کنار نگذارید و سعی کنید همه دروس را مطالعه کنید .

✳️نقاط قوت و ضعفتون را بشناسید و روشون سرمایه گذاری کنید .

✳️ مطلب مهم دیگه اینکه حتما بحث زمان بندی را تمرین کنید . خودتون را ملزم کنید به اینکه وقتی تست میزنید حتما زمان را هم در نظر بگیرید. این کار باعث میشه توی تایم کنکور وقت کم نیارید . من خودم نزدیک ۲۰ دقیقه زمان برای مرور و تمرکز بیشتر روی تست های سخت ، ذخیره کردم .
➖➖➖
❓ اگر مطلبی هست که دوست داشتین بگین و جزو سوالات ما نبود بفرمایید.

✅توصیه ای که به داوطلبان عزیز دارم این هستش که به خودشون اعتماد داشته باشند و قوی شروع کنند . مطمئن باشند خداوند فقط منتظر این اعتماد هست تا تمام کائنات را در جهت رسیدن به هدفشون بسیج کنه . من شخصا برای مطالعه شرایط سختی داشتم همزمان دانشجو بودن و کارآموزی و باقی مشغله ها شاید میتونست منو دلسرد کنه .

💪💪اما هیچ وقت از رویای شیرین یک شدن دست بر نداشتم .😍😍

👈پس رویاهاتون را باور کنید!👉

😎و مورد بعدی اینکه هیچ وقت از انرژی های منفی اطرافتون دلسرد نشید ، تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید . اگر کسی با شرایط شما تا بحال نتونسته از پسش بر بیاد بدونید که قراره شما اولین مورد موفقیت باشید .

🙏🏻👏عزیزان زیادی در این راه من را یاری کردند . جا داره از همشون تشکر و قدردانی کنم .
ممنون که این فرصت را در اختیار من قرار دادید.
پیروز باشید .
➖➖➖
🌱با تشکر از سرکار خانم مهندس مهسا صدری
برای شما آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

#گروه_آموزشی_سیگما
🌱سیگما، راه رسیدن…

👈به ما بپیوندید
👇👇👇
🆔@sigmateam96

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.