0

رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای سال ۱۳۹۷

📢📢📢مصاحبه گروه آموزشی سیگما با رتبه ۱ کنکور کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای سال ۱۳۹۷
#قسمت_اول

🌱با تقدیم سلام و احترام و تبریک به شما داوطلب گرامی

❓لطفاً خودتون روبه صورت کامل معرفی کنید.

✅به نام خالق لوح و قلم
عرض سلام و ادب
مهسا صدری هستم از شهر اصفهان .
➖➖➖
❓ فارغ التحصيل از كدوم دانشگاه و در چه سالي هستيد؟معدلتون چند بوده و برای چندمین بار در کنکور کارشناسی ارشد شرکت میکنید؟

✅دانشگاه علوم پزشکی اصفهان . البته هنوز کارهای فارغ تحصیلیم تموم نشده و یجورایی هنوز دانشجو حساب میشم . معدلم هم ۱۷٫۴۴ هستش و بار اولم بود که ارشد امتحان میدادم.
➖➖➖
❓ در آزمون امسال چه رتبه ای رو کسب کردید؟ لطفا درصد های خودتون رو ذکر کنید.
✅رتبه ۱
درصدهام هم به این صورت هست :
بهداشت حرفه ای :۳۰٫۶۱۲ فیزیک : ۳۵٫۲۹۴ شیمی : ۴۱٫۶۶۷ ارگونومی : ۲۲٫۲۲ ریاضی :۶۳٫۱۵۸
و زبان :۷۱٫۶۶۷
➖➖➖
❓- از چه زماني مطالعه براي كنكور رو شروع کردین؟ کمیت و کیفیت مطالعه شما چطور بود؟لطفا منابعی رو که استفاده کردید نام ببرید..

✅راستش من بدلیل اینکه دانشجو بودم و میدونستم پروسه درس خوندنم همزمان میشه با کارآموزی یکمی زود استارت زدم . قبل از تعطیلات عید پارسال شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد منابع و کتاب ها کردم و در طول تعطیلات عید یکمی سوالات ارشد سال های قبل را از کتاب حمه رضایی در اوقات بیکاریم نگاه می کردم . پروسه جمع آوری اطلاعات تا شروع تابستان ادامه داشت و بعد از اون به صورت نامنظم شروع به خوندن کردم . و همزمان هم خلاصه برداری انجام میدادم .

👈یادمه حتی ساعات مطالعه هفتگیم را تابستان یادداشت میکردم . درس خوندنم به طورجدی تر و منظم تر تقریبا از آذر ماه شروع شد و ادامه مسیر مطالعم با کمک و مشاوره از گروه آموزشی سیگما انجام گرفت .

👈من اول از کتابهای سخت شروع کردم . ۲جلد دکتر بهرامی و سم شناسی استیسی و زبان هم هر روز مطالعه داشتم . شروع مطالعه منظم من مصادف بود با مشورت و کمک گرفتن از رتبه های برتر سال ۹۶ و بعد از مطالعه کتاب ها شروع به خوندن درسنامه سیگما کردم و میتونم بگم تا زمان کنکور بیش از ۳ دور درسنامه را مرور کردم و تونستم به تسلط خوبی برسم .

⏰ساعات مطالعم هم بعد از منظم شدن اوایل به صورت هفتگی ۲۱ ساعت بود که بعد از عید بیشتر شد و هفته های پایانی حتی روزانه تا ۹ ساعت هم درس خوندم.

👈منابعم هم :
✅دروس تخصصی :عوامل شیمیایی دکتر بهرامی دو جلد اول- تهویه صنعتی دکتر جعفری -صدا وارتعاش دکتر گلمحمدی – شاخص های ایمنی و ایمنی کاربردی در صنایع دکتر حبیبی – روشنایی گلمحمدی –سم شناسی استیسی -جزوه سم شناسی دکتر نقاب و درسنامه جامع کارشناسی ارشد سیگما
✅مباحث پرتو و تنش را منحصرا از درسنامه سیگما خوندم.
✅فیزیک : آزمون های سال گذشته از کتاب حمه رضایی
✅شیمی : درسنامه سیگما و فیلم های آموزشی فرادرس
✅ارگونومی : کتاب ارمکی- ارزیابی پوسچر دکتر چوبینه- درسنامه سیگما
✅ریاضی :

✳️ من مباحث حد و مشتق و مجموعه و مجانب و تابع و مثلثات را از جزوات آقای مهندس علیمرادی خوندم .
✳️در مورد انتگرال کتاب انتگرال خور واقع کمک کننده بود و نثر بسیار روانی داشت .
✳️از درسنامه سیگما مباحث مجموعه و انتگرال و همینطور مثلثات خونده شد .
✳️ در آخر کار با ماشین حساب مهندسی در ذخیره زمان و محاسبه انتگرال های معین خیلی کمک کننده بود .

✅زبان : Esssential Words for TOEFL-English for Medicine- – کتاب سیگما ۷ و لزگی
➖➖➖

❓نظرتون درباره درسنامه جامع کارشناسی ارشد سیگما و خدمات مشاوره ای این گروه چیه؟ آیا به داوطلبان استفاده از اون رو پیشنهاد میکنید؟

✅ درسنامه سیگما خوب بود . کتاب سیگما ۷ در به خاطر سپاری لغات خیلی زیاد بمن کمک کرد . قسمت تخصصی هم واقعا خوب و جامع بود . مشاوره گروه واقعا عالی بود و تا آخرین لحظه آقای مهندس حاج حیدری در هر شرایطی پاسخگو بودن و این از نظر کاهش استرس خیلی کمک کننده بود .

😊بله بنظرم همراه بودن با رتبه های برتر و استفاده از تجربیاتشون واقعا میتونه کمک کننده باشه .

👏جا داره از بزرگواران تیم سیگما: آقایان مهندس گودرزی ، مهندس صادقی ، مهندس ساجدیان و به ویژه آقای مهندس حاج حیدری و همینطور آقای مهندس احمدی تشکر و قدردانی کنم . مشاوره و کمک های بی دریغ این بزرگواران واقعا ستودنی هست . امیدوارم مثل همیشه موفق و پیروز باشند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.